Ana sayfa

Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd

Çin Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd

1
Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : Tianda
İhracat p.c : 40% - 50%
Hebei Hasır ve Filtre Products Co, Ltd bir profesyonel şeyl shaker ekran üreticisi Çin'de bulunan biridir. 1994 yılında kuruluşundan bu yana, sondaj endüstrisine girmiş ve katı kontrol konusunda çok deneyim kazanmıştır. Ve bilgi için, birçok petrol sahaları, şeyl ürtüsü üreticisi ve distribütörü hem yurtiçi hem yurtdışı ile istikrarlı bir iş ilişkisi kurduk.
Yenilik, şirketimizi diğer şirketlerin önünde tutmak için kilit faktördür. Geçmişte, çalkalayıcı perdesi daima tek katmanlı tel kumaştan yapılmıştı, bu da ekran ömrünün çok kısa ve sondaj maliyetinin çok yüksek olacağı anlamına geliyor. Yabancı teknolojiyi temel alan firmamız, ince ekran işlemesinin ekonomik sınırını genişletmek için iki tasarım değişikliği yapmıştır: (1) ince ekranın hasar görmesini önleyen, ömrünü uzatan ve ek bir destek sağlayan kaba bir arka ekran ağır katı yükler, (2) gergin bir bez bir ekran paneline bağlanır.
Gelişmiş teknoloji ve ekipmanlarla, Müşterinin ihtiyacını karşılamak için Kesim Noktasını çok doğru bir şekilde tasarlayabiliriz. MG sınıfı hasır, ağır yük uygulamaları için olağanüstü ekran ömrü sağlar ve TBC ve XF kalite tel örgü, diğer tedarikçilere kıyasla daha yüksek bir iletkenliğe ve daha uzun ömürlü ekrana sahiptir.
Değerli çalışanlarımızın yardımı için teşekkür ederiz, şimdi ana marka sallayıcılar için kapsamlı bir ekran parçası yok, petrol sahası sondaj endüstrisinde tüm şeyl şekil aletlerinin tamir satırı üretebiliriz. İster titreşimli çalkalayıcınız lineer, eliptik veya dairesel hareketli bir makine olsun, sizin için yüksek kaliteli ekranlar sağlayabiliriz.

İletişim bilgileri
Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd

Tel: 86-318-7565889

Faks: 86-318-7565896

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)