Ana sayfa

Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd Kalite kontrol

Ben sohbet şimdi
qc profili
Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için - müşterilerimiz - her zaman firmamızdaki tüm personele yönelik en kritik motivasyondur. Bu nedenle, kalite kontrolü göz önüne alınacak ve önlem alınacak önceliktir. İyi tasarlanmış ölçüm aletleri ve muayene ekipmanları, talebinizi karşılamak için güçlü avantajlardır.
Her bir çalkalayıcı ekran çerçevesi, yüksek verimli yapısal borular kullanılarak üretilmiştir. Boyutsuz toleranslar işlenmiş kaynak fikstürleri ile sağlanmaktadır. Her çerçeve ve delikli pano incelenir ve kontrol edilir
ekranın imalat işlemi başlamadan önce düzgünlük için.
Tüm ekranlar yüksek kalitede paslanmaz çelik hasırdan üretilmektedir. Her tel kumaş rulosu, toleranslara uygunluğu kontrol edilir ve imalat başlamadan önce kusurları dokuma için görsel olarak kontrol edilir.

En gelişmiş üretim ekipmanı ve sıkı bir kalite güvencesi programı, yalnızca en yüksek kalitede ekranların sevk edilmesini sağlar.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ulaşmak için daima elimizden geleni yapıyoruz ve müşterilerimize mükemmel bir memnuniyet garantisi verildiğine inanıyorduk.
Yüksek Kalite Kontrolü ve Standart Tahribatsız Muayene, müşterilerimizin en katı talebini sağlayabilir ve sunabilir.

Sertifikalar
  • Çin Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd Sertifikalar
İletişim bilgileri
Hebei Wire Mesh & Filter Products Co.,Ltd

Tel: 86-318-7565889

Faks: 86-318-7565896

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)